Vojvodkyňa zo Sussexu si už začína pomaly zvykať na život pod drobnohľadom a na neustálu kritiku. Tolerantná kráľovná Alžbeta II. jej zatiaľ všetko odpúšťa, no pohľad na Meghanin poklad, ktorý skrýva pod blúzkou, ju isto nepoteší!

K celému trapasu došlo navyše na svadbe! Harryho priateľ Charlie van Straubenzee si bral snúbenicu Daisy akurát v deň Meghaniných 37. narodenín. Markle sa na slávnostnú príležitosť patrične vyobliekala a nezostala nič dlžná svojmu originálnemu štýlu. Milovníčka módy a vplyvná ikona to stavila na košeľové šaty, ktoré by si jej konzervatívnejšia švagriná Kate Middleton zrejme neobliekla.

Krásny kúsok pochádza z dielne značky Club Monaco. Námornícka modrá, olivovo zelená a biela – to je farebná paleta hmýriaca sa na Meghaninej plisovanej sukni. Štýlový klobúčik, kabelka do ruky a voilà – Markle je pripravená strhnúť na seba všetky pohľady!

meghan markle harry

Keď gombíky neposlúchajú…

Perfektný Meghanin look okorenil malý nezbedný gombíček, ktorý sa znenazdajky rozopol akurát počas fotenia. Všetkým sa tak naskytol pohľad na vojvodkyninu čiernu čipkovanú podprsenku – toto Alžbetu jednoznačne nepoteší! Kráľovná sa totiž snaží zachovať si dôstojný obraz svojej rodiny a takéto trapasy tomu nepomáhajú. Nuž, čo – Jej Veličenstvo je predsa len žena, ktorá vie, aké neposlušné dokážu byť jednotlivé outfity.

Pozrite si Meghanino faux-pas >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram