Tú najkrajšiu správu tajila nádherná slovenská herečka takmer do poslednej chvíle. Až teraz, vo vyššom štádiu tehotenstva, pred verejnosťou vytasila svoje krásne vypuklé bruško, ktoré je jasným znamením, že pod srdcom nosí nový život. Nedá sa pritom prehliadnuť, že sa so svojim partnerom na príchod svojho dieťatka už nesmierne tešia! 

Sympatickú Slovenku Monika Horvathovú mnohí poznajú najmä ako Viky Belanovú zo seriálu Pravá tvár či z divadelných dosiek. Je absolventkou VŠMU a aktívnou herečkou Slovenského národného divadla. Debutovala v rozprávke O krásnej strige a do povedomia sa dostala aj účinkovaním vo filme Celebrity s.r.o.

Táto dvadsaťšesťročná kráska si prichystala pre svojich priaznivcov obrovské prekvapenie, keď na svoj instagramový účet zavesila veľavravnú fotku, kde sa s láskou drží za svoje už vystúpené tehotenské bruško.

K tejto čarovnej snímke doplnila veľavravný odkaz: Viedeň je miesto, kde som sa pred pár mesiacmi dozvedela, že vo mne rastie tento maličký človiečik – zmysel môjho života. Vrátiť sa sem s bruškom, ktoré sa už neustále hmýri, je naozaj obrovské šťastie.”

So svojim životným partnerom, tiež hercom Matejom Marušinom, sa na rodičovskú úlohu už nesmierne tešia a nevedia sa dočkať, kedy už príde na svet ten malý človiečik. Na tú nádhernú chvíľu si budú musieť ešte trošku počkať, keďže šarmantná Monika je momentálne v 27. týždni tehotenstva.

Túto skvelú správu sa Monika dozvedela počas návštevy svojej kamarátky vo Viedni. Krátko na to prišla za Matejom, ktorý mal tesne pred predstavením, a oznámila mu radostnú novinu. „Došla tam za mnou a povedala mi to. Môžem povedať, že to bolo prvé predstavenie v mojom živote, z ktorého si nič nepamätám,“ prezradil budúci otecko a dodáva, že ich zázrak by sa mal narodiť niekedy uprostred leta.

Toto je krásna budúca mamička Monika!

Toto sú šťastní budúci rodičia!

Každopádne, obom nastávajúcim rodičom ku krásnej novinke zo srdca blahoželáme a želáme všetko najlepšie!

Zdroj: instagram, celebwiki.blesk.cz, pluska.sk | Foto: Instagram