Známa influencerka Zuzana Plačková v poslednej dobe prežíva mimoriadne vydarené obdobie. Atraktívnej brunetke sa totiž darí plniť si jeden sen za druhým a o každej dôležitej novinke, samozrejme, informuje aj nadšených obdivovateľov. Tí však pri pohľade na Zuzkin najnovší príspevok ostali ako obarení.

Bývalá reality hviezda si život užíva plnými dúškami a svojou láskou k prepychovému životu sa vôbec netají. Úžasný blahobyt si naplno vychutnáva spolu s milujúcim manželom Reném, ktorý jej zvykne robiť spoločnosť aj na čoraz častejších výletoch po svete.

Plackova

Dvojica sa momentálne nachádza na luxusnej plavbe loďou po Karibiku, odkiaľ si to zamilované hrdličky plánujú namieriť rovno do Ameriky. Čo by však asi málokto z nás čakal, je fakt, že práve v krajine nekonečných možností si Plačková s mužom túžia splniť ďalší zaujímavý sen. „O dva týždne si idem splniť ďalší môj mini sen v Las Vegas, a to je svadba s mojim Reném, na čo sa neskutočne teším,“ zaskočila informáciou na svojom profile známa kráska.

Sympatický párik sa oficiálne zosobášil ešte v roku 2015, no zdá sa, že manželia by si svoju lásku radi ešte raz spečatili – a to v poriadne veľkom štýle. O exkluzívnom obrade vo Vegas totiž sníva nejedno ženské srdiečko, pričom práve Zuzke sa tento cieľ zrejme podarí aj reálne naplniť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova