Ako to už býva zvykom, svadobné obrady z prominentných rodín sa vysielajú v priamom prenose skoro na všetkých televíznych staniciach po celom svete. Pred pár dňami sa však stala výnimka. Dôvod je prostý – išlo o historicky PRVÚ HOMOSE*UÁLNU svadbu, a to priamo v britskej kráľovskej rodine! 

Dnešný svet sa stáva čoraz liberálnejším a otvoreným aj voči homose*uálnym partnerstvám. Keď sa však takéto niečo udeje medzi členmi ostro sledovanej britskej rodiny, jedná sa o poriadnu senzáciu.

Koncom septembra sa uskutočnila slávnostná udalosť, kedy sa zosobášili jedinci rovnakého pohlavia. Hlavným aktérom bol Lord Ivar Mountbatten, ktorý je bratrancom kráľovnej Alžbety II. – vzal si svojho dlhoročného partnera Jamesa Coyla. A hoci ide o právoplatného člena kráľovskej rodiny, na tomto obrade sa žiadne svetoznáme celebrity ani Ivarovi slávni príbuzní nezúčastnili. Uzavretý sobáš sa uskutočnil v Bridwell Parku v Devone a počet pozvaných hostí nepresiahol číslo 60. Aj napriek upršanému počasiu si obaja životní partneri tento krásny deň vychutnali naplno a o niektoré momenty zo slávnosti sa podelili i so svojimi priaznivcami na sociálnej sieti.

ivar mountbatten gay svadba

ivar mountbatten gay svadba

ivar mounbatten gay svadba

Zdroj/Foto: Instagram