Ako to medzi nimi skutočne je?! Zrejme najväčšou udalosťou roka 2018 v slovenskom šoubiznise zostane nečakaný rozchod Dary Rolins a Patrika Vrbovského. Po ukončení ich vzťahu partneri hrdo vyhlasovali priateľstvo, ktoré malo medzi nimi napriek ochabnutým citom zotrvať.

Neprešla dlhá doba a ako všetci vieme, Rytmus našiel novú lásku a oporu v moderátorke Jasmine Alagič. So sympatickou brunetkou zaplnili sociálne siete romantickými vyznaniami, ktoré drvivá väčšina verejnosti považovala za provokáciu smerujúcu práve jeho bývalej partnerke.

Rolins tento pohľad rozhodne nebol príjemný, a tak by ste medzi jej sledovanými účtami na Instagrame len márne hľadali Rytmusove meno. A tento radikálny „unfollow“ zvolil aj drsný raper tesne po tom, čo mala pred ním známa speváčka nadobro zatvoriť dvere.

Podľa všetkého táto nedávna minulosť Patrika stále nenecháva chladného. Po dlhšej odmlke sa rozhodol pre ďalšiu citovú ranu a zo svojho účtu vymazal akúkoľvek spojitosť s jeho dlhoročnou známosťou. Fotky, videá, spomienky z obdobia siedmich rokov sú nadobro preč. Čo sa stalo, že si tak pracovne vyťažený interpret našiel čas (a určite ho nebolo málo) na pretriedenie sociálnych sietí?

Niektorí si myslia, že za touto „recykláciou“ môže stáť jeho súčasná láska Jasmina Alagič. Tá sa však nedávno vyjadrila, že sa z tejto mediálnej drámy medzi Patrikom a Darou snaží nadobro dištancovať.

Foto: Facebook