Len pred malou chvíľou začali médiami a sociálnymi sieťami kolovať tragické správy o úmrtí úspešného slovenského moderátora, herca a vychýreného kulinára Petra Justina Topolského. Ako pravdepodobná príčina smrti sa zatiaľ uvádza nákaza koronavírusom, potvrdené to však stále nie je.

Len pár dní po zdrvujúcom odchode herca Štefana Kožku sa musí šoubiznisová sféra vyrovnávať s ďalšou ranou. Po tom, ako sa na Facebooku zjavil záhadný status Petrovho dobrého kamaráta, navždy sa lúčiaceho so zosnulým priateľom, okamžite sa začali všetci zaujímať o to, čo sa vlastne udialo.

peter justin topolský

,,Dnes je pre mňa veľmi smutný deň. Môj kamarát Peter Justin Topoľský už na tento svet pozerá zhora,“ moderátorov kamarát zanechal srdce trhajúci odkaz do neba. K náhlemu úmrtiu sa vyjadrila aj Topolského blízka priateľka Rebecca. ,,Volali mi to známi, stále nedokážem tomu uveriť. Ešte v stredu mi posielal vianočnú pesničku. Bol mladý na to, aby odišiel z tohto sveta.“

Kolegovia i blízki smútia, nakoľko informácia o nečakanom skone hviezdy markizáckej relácie Ako chutí svet okolie nemilo zasiahla. 59-ročný Peter Justin Topolský mal údajne podľahnúť obávanému ochoreniu Covid-19, bližšie podrobnosti zatiaľ ale ešte známe nie sú. Vyjadrujeme obrovskú ľútosť!

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Justin Topolský