Tento týždeň prináša samé šokujúce rozchody. Okrem hviezd šou Ruže pre nevestu Tomáša Tarra a Marcely Dolniakovej či influencerky Agáty Hanychovej a podnikateľa Jaromíra Soukupa si mali dať zbohom aj raper Separ a tanečnica Cynthia Tóthová.

Krátko po rozpade 6-ročného manželstva so speváčkou Tinou sa Michael Kmeť alias Separ začal stretávať s mladučkou influencerkou a tanečnicou Cynthiou Tóthovou. Spočiatku svoj vzťah dvojica popierala. Všetko zmenila spoločná dovolenka na Zanzibare, po ktorej to už kráska nevydržala a v máji 2021 na rovinu priznala, že je do potetovaného rapera zamilovaná.

separ cynthia

Postupne sa Cynthia začala stretávať s priateľovými deťmi Aničkou a Leom. Chlapčeka má Tina síce ešte z predchádzajúceho vzťahu s futbalistom Richardom Lasíkom, no Separ ho odmalička vychovával ako svojho. Po čase si Tóthová dokonca našla cestu aj k samotnej speváčke, s ktorou si veľmi dobre rozumeli.

Zdá sa ale, že po viac ako dvoch rokoch rodinnej idylke odzvonilo. Redakciu Plusky kontaktoval anonym s informáciu, že 36-ročný hudobník s o 12 rokov mladšou influencerkou viac nechodí. ,,Separ sa rozišiel so Cynthiou,“ znejú jeho slová. Dôkazom, že nejde len o klebetu, by mohla byť i skutočnosť, že ani na Instagrame nepribudol dlhú dobu žiadny spoločný záber. O ten posledný sa párik podelil s fanúšikmi ešte v júli, keď bol aj s deťmi na dovolenke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/separ_dmc, cynthia_tothova, nlieskovska