Televízna reality šou Farma sa mení na reláciu, v ktorej ženy hľadajú toho pravého muža na skrátenie si svojich dlhých chvíľ. V lone prírody obklomenom desiatkami kamier došlo k ďalším horúcim dotykom. Kto sa neovládol tentokrát?

Po milostnom pomere Tatiany Brunayovej s kamionistom Petrom Harezníkom v spálni pre bohatých prišiel rad na ďalšiu dvojicu, ktorá túžby neudržala na uzde. Svoje ženské zbrane vytasila blonďavá Karin v prítomnosti známeho modela Michala Gajdošecha.

Napriek tomu, že sa spočiatku zdalo, že ide o nevinnú zábavu, skrytá kamera zaznamenala niečo viac. Zatiaľ čo vyzývavá Banskobystričanka masírovala svalnatého Michala, jeho ruka ušla trošku vyššie priamo na pozadie chudučkej krásky. Vtom však do miestnosti vošiel Milan Vysokai, ktorý si okamžite toto vášnivé hladkanie všimol.

Karin svoje prekvapenie neskrývala a snažila sa celú situáciu uhrať s humorom. „Už tu máme prvé dotyky,“ vykríkla, čo vyvolalo ešte viac otázok. Je tak medzi blondínkou a raneným modelom niečo viac? To ukáže len čas a skryté kamery!

Záznam Karininho zbláženia s Mišom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Instagram