Ďalšej prominetnej dvojici zazvonil umieračik! Podľa najnovších záberov sa zdá, že syn slávnych Beckhamovcov a americká herečka Chloë Moretz už viac netvoria pár! Verejenosť sa o krachu ich vzťahu dozvedela naozaj netradične, keď sa mladý Brooklyn nechal nafotiť s novou známosťou pri nežnostiach!

Rozchod Beckhama a Moretz, jedného z najkrajších mladých párov Hollywoodu, nie je ich prvým. Už v minulosti si dvojica prešla odlučením, ktoré bolo pre talentovanú herečku nesmierne bolestivé. Ako sa však zdá, tentokrát sa potvrdilo povestné: „Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš,“ keďže mladík si už stihol nájsť za plavovlasú hviezdu filmov aj náhradu. Informácia o rozpade ich vzťahu je o to viac zaražujúca, že ešte donedávna sa svojou láskou na verejnosti vôbec netajili, ba čo viac, vyjadrovali si ju na každom kroku. Brooklynovi mala blondínku dokonca odobriť aj samotná ľadová kráľovná a potenciálna svokra v jednom, Victoria Beckham!

Čo je dôvodom ich rozchodu zatiaľ zostáva tajomstvom, no jedno je však isté. Brooklyn svoj starý vzťah dlho neoplakával a dnes si už užíva s novou známosťou, ktorou je krásna modelka Lexi Wood.

Milenka Brooklyna Beckhama:

Foto: Instagram