Ťažké životné podmienky sú neodmysliteľnou súčasťou televízneho konceptu, akým je práve vidiecka reality šou Farma. Zatiaľ čo sme boli v minulosti zvyknutí na tvrdú drinu a biedu kvôli finančnej výhre, sa nám v jubilejnej sérií častokrát naskytol pohľad na blahobyt či nepotrestané porušovanie pravidiel. Tentokrát však divákov zarazilo niečo úplne iné!

Michal Gajdošech sa len nedávno stretol v duelantskej stodole s prostorekým Nitrančanom Jurajom Solčanským. Súboju dvoch farmárov však predchádzal pobyt v dome pravdy, kde došlo k menšej nehode. Model z Prahy si totiž počas konzumácie tvrdého kusu chleba vyrazil kúsok predného zubu, a tak musela byť na miesto privolaná sanitka.

Michal Gajdošech si na Farme zlomil kúsok predného zubu

Po dôkladnom ošetrení zhodnotila zdravotná asistentka fakt, že nejde o žiadne závažné zranenie, a tak sa odohral právoplatný duel, z ktorého odišiel ako porazený Juraj. Po návrate na Farmu však Michalovi vôbec nebolo do smiechu, keďže prišiel o kúsok zubu a ako úspešnému modelovi mu záležalo na jeho prezentácii v televíznej šou – pár dní sme ho mohli vidieť s nedokonalým úsmevom.

Takto vyzeral Michalov zub pred pár dňami

Najnovšie zábery však prekvapili oko nejedného pozorného diváka. Počas voľby druhého duelanta sme si totiž počas Michalovho rozhovoru na kameru všimli jeden detail. Chýbajúci kus zubu je opäť na svojom mieste, a to napriek tomu, že brány Farmy model neopustil. Hmmmm, tak tomuto hovoríme zázrak.

Odkedy má Mišo spravený zubik?“ Reagoval jeden z divákov na sociálnej sieti po vyhlásení prehry Ibrahima Maigu v poslednom dueli, pričom neskrýval svoje pohoršenie. Všimli ste si to na záberoch aj vy?

Na najnovších záberoch sa zdá, že má Michal spravený rozbitý zub

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na najnovších záberoch sa zdá, že má Michal spravený rozbitý zub

Foto: TV Markíza, Facebook/Farma