Denný seriál s názvom Oteckovia sa stal doslova trhákom. Podobnému úspechu sa mohla slovenská produkcia tešiť zrejme len pri natáčaní Búrlivého vína s Nelou Pociskovou (27) či Jurajom Lojom (35). Ako sa však zdá, v zákulisí je to počas natáčania poriadne divoké.

Ako sme vás už skôr informovali, diváci obľúbeného príbehu nešikovných tatinkov sa budú musieť s postavou prostorekej kaderníčky rozlúčiť. Natália Puklušová (34) dostala nečakanú stopku, čo potvrdili aj kompetentní z televízie. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Ako sa však zdá, natáčanie a dej rodinného seriálu neuspokojuje ani predstavy herečky, ktorá sa aktuálne objavuje aj v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Mária Bartalos (24) prezradila, že so svojím pôsobením v Oteckoch vôbec nie je stotožnená.

Priznám sa, že ma táto úloha tragédky, ako ste Lindu nazvali, veľmi nebaví. Trvá to už dlho. Nerada ju hrám,“ otvorene priznala v rozhovore pre Čas.sk, pričom dodala, že si vie predstaviť samú seba v úplne inej postave. Je teda otázne, ako dlho Mária v nakrúcaní Oteckov a jej úlohe smutnej Lindy vytrvá. Možno sa rozhliadne po úplne novom fleku.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk