Jubilejná Farma X priniesla so sebou množstvo zmien. Tou najväčšou je nepochybne zaradenie celebrít medzi súťažiacich farmárov, pričom sa ich životné podmienky radikálne líšia. Nespravodlivé výhody vyvolávajúce závisť medzi táborom bohatých a chudobných sú častokrát väčším problémom než nedostatok potravy či zlá hygiena.

Prvý rozstrel, a teda duel dvoch označených súťažiacich mal nečakaný koniec. Udialo sa niečo, čo diváci Farmy nezažili za celú jej históriu. Vypadli rovno dve farmárky, keďže Lenka Horníková ušla z priestorov natáčania pred samotným duelom a moderátorka Katarína Brychtová sa rozhodla zo súťaže odstúpiť.

Viac informácií o prvom dueli nájdete >>>TU<<<

O náhlom konci hviezdy z Pošty pre teba sme vás skôr informovali, keďže jej neúčasť na vidieckom statku prezradila aktivitou na sociálnych sieťach podobne ako spevácke duo Twiins. K nim sa najnovšie pridala aj ďalšia známa tvár odhalujúca budúci priebeh reality šou.

Na svojom Instagrame síce nemá tisíce sledovateľov ako jeho kolegovia, avšak to neznamená, že pravidlá preňho neplatia. Reč je o hudobníkovi a bývalom superstaristovi Róbertovi Miklovi. Známy rebel začal na internet pridávať príspevky rýchlosťou blesku a podľa nás to znamená jediné- ďalší koniec celebrity na Farme, čo sa spevák zrejme snaží využiť na zviditeľnenie svojich sociálnych sietí.

Farmár Róbert Mikla je aktívny na Instagrame

Foto: Instagram, Facebook, TV Markíza