Tak tomuto hovoríme poriadny debakel! V drsnej reality šou Farma došlo k rozstrelu medzi prvou duelantkou Renátou a jednou z nových banditiek. Ostrieľaná farmárka si do duelu zvolila mladučkú Dajanitu, a tak sa v piatok večer odohral na televíznych obrazovkách ženský súboj o postup do ďalšieho kola.

Na to, aby sme počuli meno víťaza, stačili tri výherné disciplíny z piatich. Celý duel odštartovala súťaž na šikovnosť, v rámci ktorej museli dievčatá plniť kýble vodou, následne s nimi prejsť po drevenej kladine a vyliať tekutinu do nádoby. Tento postup opakovali až dovtedy, kým hladina vody neprekračila červenú rysku.

V prvej disciplíne na šikovnosť rozhodovali sekundy

Obe súperky boli po celý čas vyrovnané a v závere, keď sa blížil koniec, rozhodovali doslova sekundy. Jedna z nich však bola o kúsok rýchlejšia a tak získala svoj prvý bod. Stav zostal 1:0 pre Renátu.

V poradí druhé bolo neúprosné prekvapenie. Duelantky mali v ústach preniesť mlieko do druhej nádoby a postupovať rovnako ako pri predchádzajúcej úlohe – naplniť ju až po uvedenú rysku. V tomto momente mladá Dajanita skutočne šokovala, pretože podľa jej výkonu sa zdalo, že sa pred samotným bojom vzdáva. „Možno má malé ústa,“ smial sa z jej výkonu farmár Milan. Tak či onak, aj v prekvapení bola úspešnejšia Renáta a stav zostal 2:0.

Dajanita počas prekvapenia sklamala očakávania farmárov

O Renátinom víťazstve rozhodol posledný rozstrel zameraný na vytrvalosť. Ten predstavoval staré dobré pílenie dreva, kde sa dievčatá poriadne potrápili. Po tom, čo sa silnejšej tmavovláske podarilo prerezať kládu svojej súperky, nešťastne spadla na zem a na chvíľku sa zdalo, že došlo k ďalšiemu zraneniu. Následne mnohí v stodole zatajili dych, až kým sa Renáta nepostavila na nohy a neudržala svoje nadšenie z výhry. Farmu tak navždy opúšťa Dajanita Šildová.

Renáta počas pílenia dreva spadla, čo mohlo mať zdravotné následky
Na okamih sa zdalo, že došlo k ďalšiemu zraneniu

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Facebook/Farma, Instagram/dajanita_sildova