Určite ste aj vy zaznamenali na internete či v televízií rozkošného a najmä nezbedného psíka, ktorý by si s vami dal rád Kofolu. Marketing tejto nealkoholickej značky vyšiel opäť na výbornú a celé Česko-Slovensko sa momentálne zabáva na malom zubáčovi s nevšedným ,,úsmevom“.

Ak vás zaujala nová reklama dlhoročnej značky a pýtate sa, kto je jej hlavným predstaviteľom, dovoľte, aby sme vás s ním bližšie zoznámili. Malý psík, ktorý má momentálne na Instagrame 1,3 milióna ,,sledovateľov“ sa volá Tuna a má 5 rokov. Určite ste postrehli, že nejde o žiadneho dlhosrstého labradora či yorkshira, ale je krížencom čivavy a jazvečíka. Jeho pôvod nie je až tak jednoznačný, nakoľko sa ho pôvodný majitelia zbavili vyhodením z auta pri ceste a jeho terajšia ,,mama“ Country sa k nemu dostala cez útulok. Povedzte úprimne, odolali by ste takémuto pohľadu?

4Keď si to tak vezmete, každý jeden psík je neposedný a nikdy neviete, čo robí, keď je sám doma. Tvorcovia reklamy stavili na usmiateho Tunu, ktorý vás srdečne rozosmeje svojim tvrdením, že dinosaurus v múzeu skutočne nepotreboval svoju kosť, extrémny bordel v byte narobila mucha či miesto pizze priniesol poslíček prázdnu krabicu. Tento sympatický havkáč na vás jednoducho vycerí svoj zúbkový úsmev, nežný pohľad a nepochybujeme, že by ste mu odpustili aj zhodenie atómovej bomby do čerstvo vyumývanej obývačky. Čo hovoríte vy, no nie je podarený? 🙂

1 6 5 7 2 3

Foto: Instagram

Video: Youtube