Keď sa pred rokmi objavili na televíznych obrazovkách Zuzana Šebová a Petra Polnišová ako Cuky & Luky, medzi diváčkami TV Markíza spôsobili doslova fenomén. Z dvoch afektovaných Bratislavčaniek, ktoré milovali všetko, čo je rakúske, pretože Slovensko je smŕŕŕŕť, sa stali ikony a ich nezabudnuteľné hlášky doslova zľudovali. A napokon, proteínový Bože, dievčence sa onedlho dočkali aj svojho celevečerného filmu!

Ako sa však zdá, Zuzka a Peťa už nemajú vzhľadom na mamičkovské povinnosti na svoje najslávnejšie herecké postavy času nazvyš, a tak sa aj tvorcovia Kredencu konečne pohli ďalej. V obľúbenej skeč šou dostali priestor dve vychádzajúce hviezdy slovenského šoubiznisu, a to Janka Kovalčíková zo seriálu Oteckovia a Anna Rakovská, známa predovšetkým z filmu Špina.

Seriálová Ema a partnerka herca Roba Jakaba sa v uplynulej epizóde šou objavili ako dvojica „východňárok“, ktoré prišli do hlavného mesta na pracovný pohovor a, samozrejme, tvária sa ako čisté „Blaváčky“. Obe sa však stratili v centre mesta a radšej než na výberové konanie si to napokon radšej nasmerujú na kávu. A my teraz len veríme, že scenáristi dajú dvom kočkám z Prešova väčší priestor a šancu byť novými Cuky & Luky. Pretože táto nová krv by sa na slovenskom zábavnom poli rozhodne nestratila! :)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook, YouTube | Video: YouTube