Ben Cristovao sa v posledných dňoch ocitol na výslní, a to hlavne vďaka originálnemu videoklipu k najnovšej piesni s názvom Nahá. Jedinečný song valcuje internet a na YouTube už dosiahol vyše milióna pozretí. Bývalý superstarista tak stále patrí medzi najväčšie spevácke hviezdy nielen v susednom Česku, ale aj u nás.

Práve v súvislosti s týmto klipom sa riešil aj údajný nový Benov vzťah s mladou českou kráskou. Spevák si však z klebiet ťažkú hlavu nerobí a naplno sa venuje predovšetkým kariére.

ben cristovao

Na sociálnych sieťach má Ben vo zvyku pravidelne informovať fanúšikov o novinkách z hudobného sveta, pričom nikdy nezabudne priložiť aj peknú fotografiu. Avšak snímka, ktorá sa objavila na profile sympatického fešáka len pred pár dňami, bola totálne odlišná od všetkého, čo má český idol žien vo zvyku zverejňovať. Jednalo sa totiž o starší archívny záber s malým rozkošným chlapčekom a jeho mladšou sestrou. Tým vysmiatym chlapcom, samozrejme, nie je nik iný ako samotný Ben Cristovao.

Spevák túto foto vytiahol pri príležitosti výročia vzniku Česko-Slovenskej republiky, prostredníctvom čoho si tak zaspomínal na časy minulé. Nuž musíme uznať, že už vtedy Benovi nechýbal chlapčenský šarm a okúzľujúca iskra v očiach.

ben cristovao

Zdroj: Instagram/BennyCristo | Foto: Instagram/BennyCristo, Facebook/BenCristovao