Kontroverzná brunetka, ktorá sa zviditeľnila prostredníctvom jojkárskych projektov Nákupné maniačky a Take Me Out, sa vždy mohla pýšiť extrémne štíhlou postavou. Avšak človek by čakal, že sa s príchodom prvého dieťatka o čosi zaoblí. Omyl! Keď uvidíte, koľko váži Simona Butinová desať dní po pôrode, odpadnete.

V prvej polovici septembra priviedla Simona Butinová na svet svoje prvé bábätko. Stala sa tak mamičkou chlapčeka, ktorému dala menu Maxim. Avšak jej pôrod neprebiehal hladko, keďže synček sa z bruška vypýtal už v 35. týždni, kvôli čomu musel putovať do inkubátora. Podľa modelkiných slov váži 2 kilogramy.

Simona Butinová

Maximovej nízučkej váhe sa však nemožno čudovať, keďže aj jeho mamina je mimoriadne útla. Simonina postava sa dokonca nezmenila ani s príchodom dieťaťa. Či je to závideniahodné, už posúďte samy. Čerstvá mamina totiž 10 dní po pôrode váži 45,9 kilogramov, čo je dokonca ešte o kilo menej, ako mala pred tehotenstvom.

Ručička na váhe ale silikónovej kráske veľmi nestúpla ani počas gravidity, počas ktorej sa jej podarilo pribrať len desať kíl. Zrejme i to je príčina toho, prečo je jej poklad taký drobulinký.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram