Americký seriál „V siedmom nebi“ sa mnohým z nás zapísal do pamäte a ešte aj dnes si vieme zaspomínať na nedeľné rána s teplým čajom v ruke popri pozeraní osudov rodiny Camdenovcov.

Ako čas letí, zmenili sa všetci herci od Mary, Simona, či nebodaj večne šťastného psa zvaného „Happy“. Najvýraznejšou premenou však prešla Lucy, vlastným menom Beverley Mitchell, z ktorej sa rokmi stala matka dvoch nádherných detí.

Zmena je život

Je to vážne ona? Túto otázku si kladie väčšina divákov, ktorým sa naskytol pohľad na Beverley Mitchell, ktorá svoje sociálne siete zaplavuje fotkami bez make-upu. „Som hrdá na to, aká som. Takže ak máte v sebe nejakú negatívnu energiu, ktorú chcete šíriť, pozrite sa najskôr na seba. Žiadny šťastný človek nepotrebuje zhodiť inú osobu na dno,“ vyjadrila svoj postoj pred státisícami fanúšikov.

Šťastná hlava rodiny

Aj napriek mnohým negatívnym komentárom na jej zmenený zovňajšok nestráca radosť zo života. Práve naopak, spokojnosť z fotografií, ktoré zdieľa spolu so svojou šťastnou rodinou a podpora, ktorú dostáva od svojho okolia, je podľa jej slov to podstatné, čo ju motivuje ísť stále vpred.

Foto: Instagram