Magazín People každoročne vyhlasuje najse*y ľudí planéty, pričom za mužskú časť získal titul známy spevák. Ak by ste ale čakali fešáka, ktorý láme po celom svete ženské srdcia, budete zrejme sklamané. 

47-ročný herec Idris Elba, ktorého môžete poznať napríklad z filmového trháku Hora Medzi nami, kde si po boku Kate Winslet zahral hlavnú postavu, sa v týchto dňoch musí rozlúčiť s titulom najse*y muža planéty. Pre rok 2019 totiž prestížny titul skončil v úplne iných rukách, i keď typovo možno podobných.

Edris Elba – Najse*y muž roku 2018

Magazín People informoval verejnosť o novom najpríťažlivejšom chlapíkovi našej planéty, ktorým sa podľa jeho preferencií stal spevák John Roger Stephens. Ak vám toto meno nič nehovorí, nič si z toho nerobte – Američan je známy ako John Legend.

40-ročný čokoládový krásavec na svojom Instagrame síce priznal, že je z tohto ocenenia zmätený, avšak kompetentým poďakoval. ,,Beriem to,“ s vtipom a radosťou prijal označenie, ktoré by určite poctilo každého muža. A hoci John, ovečený mnohými cenami Emmy, Grammy, Oscar či Tony, nepatrí k typickým ženským idolom, charizma a obrovský šarm mu rozhodne nechýbajú, čo poviete? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: Instagram/idriselba, johnlegend