Meno Lucia Gachulincová si prevažná časť verejnosti spája s televíznou reality šou Farma 8, kde sa mladá kráska dostala po prvýkrát do širšieho povedomia. Od natáčania tohto projektu však ubehli už dva roky, pričom o kráske z Považskej Bystrice môžeme počuť dodnes.

Lucia sa po opustení Farmy začala živiť aj popularitou na sociálnych sieťach. Práca influencera na Slovensku však nie je jediným jej zameraním. Gachulincová má totiž aj vlastnú značku mihalníc vyrábaných zo zvieracej srsti norkov sibírskych, ktoré propaguje na svojich verejných profiloch.

Okrem toho na Luciinom účte môžete nájsť množstvo príspevkov spojených s cvičením. Mladá make-up artistka sa totiž netají tým, že sa šport stal jednou z jej vášní, a tak sa rozhodla motivovať svojich fanúšikov príspevkami z fitnes centier, kde ukazuje svoju zoštíhlenú postavu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Perfektné krivky ale známej ex-farmárke nepadli pod ruku len tak. Telo do plaviek si musela kráska doslova odmakať, čo najnovšie podložila i záberom z jej aktuálnej premeny. Na fotografii z minulosti má síce Lucia o jedno kilo menej (53kg), avšak vďaka cvičeniu zmenila stavbu svojho tela a dnes vyzerá omnoho lepšie!

Lulinu premenu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/Lucia Gachulincová