Katarína Knechtová je súčasťou slovenského hudobného priemyslu už nespočetne veľa rokov. Prednedávnom vydala novinku s názvom Svety, ktorá sa okamžite zaradila medzi TOP skladby jej speváckej kariéry.

Po tom, ako sa Katka zúčastnila markizáckeho projektu Superstar, kde bola súčasťou poroty, jej mediálna sláva radikálne stúpla a dnes nie je Slovák či Čech, ktorý by jej meno nepoznal.

K svojmu aktuálnemu výzoru si však úspešná speváčka mierne dopomohla úpravami, z ktorých by ste si pár na prvý pohľad vôbec nemuseli všimnúť. Prefarbené vlasy, celková zmena účesu či rapídna strata váhy z nej spravili úplne iného človeka, nehovoriac o make-upe, ktorý v minulosti takmer vôbec nepoužívala.

To ale vôbec nie je všetko. V porovnaní so staršími fotografiami má Katka omnoho plnšie pery, čo by mohlo znamenať, že si ich dala upraviť ako mnoho ďalších krások, ktoré ani nemusia byť mediálne známe. Okrem toho jej úsmev pôsobí omnoho krajšie vďaka vyrovnaným a vybieleným zubom. Wau, Katka, skvelá robota! ?

Katka Knechtová pár rokov dozadu

Foto: Instagram, Twitter, YouTube