Moderná doba so sebou prináša množstvo nezvyčajných trendov, ktoré sa nie vždy stretávajú s veľkým pochopením okolia. Okrem rozšírených plných pier sa do popredia začínajú dostávať aj neprehliadnuteľné pozadia, akými sa môžu pochváliť napríklad ikony Kim Kardashian či Nicki Minaj. Najnovšie sa však k nasledovníkom bujarých kriviek nezaraďujú len ženy.

Ruby Rue je mladý chalan pochádzajúci z Austrálie, ktorého najväčším snom je priblížiť sa vzhľadu slávnych nositeliek obrovských zadkov. Za svoje najväčšie vzory pokladá práve instagramové hviezdy ako Kim či Nicki, preslávené najmä výraznými telesnými proporciami.

Nicki Minaj

Populárny mladík si postupne vybudoval niekoľko tisícovú fanúšikovskú základňu a na ceste za svojím cieľom už podstúpil niekoľko úprav. Okrem drobných zákrokov na tvári si Ruby nechal do zadnej časti tela vložiť implantáty, ktoré jeho zadok výrazne zväčšili.

Chalan sa momentálne stáva na Instagrame jednou z najkontroverznejších hviezd, keďže celkovým zovňajškom i postavou čoraz viac pripomína ostro sledované ženské idoly. Ruby je ale sám so sebou očividne veľmi spokojný a svoj extravagantný vzhľad neváha takmer denne predvádzať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ruby Rue

Zdroj: Instagram/Rubeebee | Foto: Instagram/Rubeebee, Nickiminaj, wallpapercave.com