Michaela Štefániková sa po príchode na Farmu zblížila s mladým súperom, ktorý sa nakoniec stal absolútnym víťazom desiatej série danej reality šou. Ako už zrejme tušíte, ide práve o Dominika Porubského – Miša s ním strávila bujarý večer, čo sme mohli vidieť a počuť aj na našich televíznych obrazovkách.

Po tom, čo sa Dominik a Michaela oddali alkoholickým vášniam, prišiel čas na kruté vytriezvenie. Napodiv ostatných súťažiacich si táto dvojica časom nemohla prísť na meno, a to i vďaka tomu, že si slobodná mamička vymyslela na mladíka z Trenčianskej Teplej zákernú taktiku – oznámila mu, že je tehotná, i keď to tak v skutočnosti nebolo.

Po spŕške týchto nezhôr si ex-farmári skáču do vlasov i po ukončení celého natáčania. Dominik sa totiž nedávno vyjadril na Mišinu adresu, keď uviedol, že má na lepšie ženy, ako je práve ona, o čom si viac môžete prečítať >>>TU<<<.

Na margo týchto publikácií sa rozhodla v krátkom čase zareagovať i samotná Michaela, a to príspevkom, kde chcela dokázať, že ona svoju náhradu za mladého zajačika už dávno našla. „Som šťastná, hoci sa vám to nepáči,“ prskala pri fotografii, kde ju môžeme vidieť po boku nového muža, a ako sa zdá, takisto nejde o žiaden „starý materiál“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Michaela s jej novým priateľom

Foto: Instagram/Michaela Štefániková, TV Markíza, YouTube