Farma 8 sa pomaly dostáva do zabudnutia. Okrem lásky a priateľstiev sa ale na nej zrodilo aj množstvo hádok a krivdy, ktoré zostali nevyriešené aj po ukončení vidieckej reality šou. K jednej z nich sa vrátil známy ex-farmár – podal si rovno šťastného víťaza.

Milan Lalík zažil (podľa jeho vlastných slov) pred očami tisícov divákov svoj duševný prerod. Z drsného chlapa sa po niekoľkých týždňoch stala citlivá duša, čo dokázal rôznymi emočnými výlevmi pred kamerami. Okrem toho dostal hneď niekoľko psychických skratov, ktoré mu komplikovali boj o vytúženú výhru.

Aj kvôli jeho prudkej povahe sa dostával do konfliktu s Miroslavom Povecom. Dvaja kohúti na jednom dvore mali nespočetné množstvo vymenených názorov, jeden z nich bol dokonca tak vyhrotený, že sme boli takmer svedkami prvej vážnej farmárskej bitky.

K tejto udalosti sa Milan rozhodol po čase vrátiť svojím drsným odkazom na sociálnej sieti. „Eeeej, škoda že k tomu súboju nedošlo, ochránili ho ako svätého. Ešte teraz by ho škrabali okolo toho kôla,“ vystatoval sa pred davom ľudí.

Tieto silné slová nahnevali predovšetkým Mirovych fanúšikov. Neváhali a okamžite sa ho začali zastávať útokmi na Milanovu osobu. „Vieš, to je ľahké, vyskakovať do menšieho a vyhrážať sa mu bitkou. Len či by si sa nezbieral aspoň týždeň zo zeme,“ vrátil mu studenú spŕšku slov neznámy Slovák, pričom podobných reakcií stále pribúda.

Rozhorčený Milan sa túto nezmyselnú vojnu rozhodol vyhrať, a tak pokračoval v očierňovaní Mirovho mena. „Veď pred kamerami bol veľký čávo…Mirko Povec…A keď mal ísť do duelu so mnou, tak pred mamičkou vyplakúval. Tak čo sa tu dorábate. Mirko veľmi dobre vedel, čo robí a keď nevedel, tak urobili zaňho druhí,“ zatrpknuto a neprestajne útočil na víťaza ôsmej série Farmy.

Foto: TV Markíza, Facebook, Twitter