Legendárny Martin Jakubec je späť! A ako u neho býva zvykom, ani tentokrát si nedával servítku pred ústa a narovinu povedal, čo si myslí o významných tvárach slovenského šoubiznisu. Ufff, toto ich asi nepoteší!

Všetci poslucháči rádia Európa 2 mali o zábavu postarané. Návšteva známeho slovenského speváka a podnikateľa rozvírila vody v našom šoubiznise po tom, čo si rypol do svojich hudobných kolegov.

Stalo sa tak v momente, ako Martina moderátorka Barbora Rakovská vyzvala odpovedať na jasnú otázku: „S ktorými celebritami by si nešiel na kávu?“ On neváhal a bez zaváhania odpovedal: „Kuly, Rytmus…“ V tom ho blondínka v šoku prerušila: „To naozaj by si nešiel? Si na nich nahnevaný?

Jakubec po tejto otázke pritvrdil a vysvetlil, prečo jeho reakcia zahŕňala práve tieto mená. „Nikdy! Mne tí ľudia sú akože… Ja mám energetické vnímanie, ja mám taký senzor a ja proste, to všetko stojí vtedy,“ odhalil svoje nadprirodzené schopnosti.

Jasné, že som sa s nimi stretol, ale proste tá energia je tam na diaľku veľmi zlá a ja sa nestretávam s ľuďmi, z ktorých cítim zlú energiu,“ dodal na adresu jedných z najobľúbenejších slovenských interpretov.

Tieto vyjadrenia zrejme nepotešia predovšetkým Rytmusa, ktorý je povestný snahou o rozdávanie pozitívnej energie svojim fanúšikom a blízkemu okoliu. Môžeme čakať odvetu zo strany osočeného rapera alebo mu tieto vyjadrenia nestoja ani za odblokovanie telefónu? Nechajme sa prekvapiť! ?

Rozhovor s Martinom Jakubcom v Europe 2

Foto: Instagram l Video: YouTube