Slová Martina Jakubca nezostali bez odozvy. Na ostré vyjadrenia kontroverznej postavičky slovenského šoubiznisu sa totiž najnovšie rozhodol zareagovať i známy účinkujúci z desiatej série markizáckej reality šou Farma X.

Filip Hakl to už nevydržal. Mladík známy z televíznej šou sa totiž rozhodol vyjadriť svoj ostrý názor na Martina Jakubca po tom, čo internet zaplavili jeho ostré vyjadrenia na mnohé osobnosti ako Martina Šmahela či dokonca Jasminu Alagič a Rytmusa.

Hakl, ktorý v minulosti známeho hudobníka strápnil na udalosti OTO 2018 (video v článku nižšie), sa verejne prihovoril Jakubcovi prostredníctvom sociálnej siete. „Chceš silou mocou súboj? Na takýto moment som sa vždy tešil,“ Filip uviedol po tom, čo Jakubec vyzval do ringu Vrbovského.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Konečne mu zavrieť ústa, keďže jediné, čo vie, je urážať druhých,“ ohradil sa Hakl a následne svojho protivníka vyzval na platný súboj zoči-voči. Je teda otázne, ako sa tento návrh na bitku skončí, keďže medzi chlapcami panuje 15-ročný vekový rozdiel. Ako však poznáme Jakubca, „show must go on“, a tak by sme sa nečudovali, kedy túto výzvu prijal.

Vyjadrenie ex-farmára Filipa Hakla

Zdroj: Instagram/Filip Hakl | Foto: Facebook, Instagram, Twitter | Video: YouTube