Plavovlasý herec Macaulay Culkin sa už navždy zapísal do pamäte ľudí ako nezbedný Kevin z kultového filmu Sám doma. V reálnom živote ale na náhlu detskú slávu veľmi doplatil, nakoľko bolo okolo jeho osoby za posledné roky škandálov viac než dosť. Culkin najnovšie dokonca vyrukoval so skutočne bizarnou záležitosťou.

Humorná snímka o stratenom chlapcovi Kevinovi, ktorý strávi Vianoce plné nástrah celkom sám bez spoločnosti rodiny, sa stala ikonou každoročných sviatkov. Hoci malý chlapec na obrazovkách pôsobil rozkošne a milo, v skutočnosti z neho vyrástol veľmi problémový muž. Sympatický blonďák mal tak už ako dvadsiatnik na konte svadbu, rozvod či mnohé drogové incidenty.

Kevin

Dnes bývalá detská hviezda zaryto tvrdí, že je už niekoľko rokov „čistý“. Avšak nová informácia, o ktorú sa Culkin podelil prostredníctvom sociálnych sietí, by mohla naznačiť, že jeho zmýšľanie možno zas až tak v poriadku nie je. Američan si totiž hneď po Novom roku plánuje zmeniť meno, pričom voľba pripadla na naozaj extravagantný nápad. Ešte v tomto roku Macaulay poprosil fanúšikov, aby zahlasovali za jeho nové stredné meno – na výber im ponúkol niekoľko možností.

Víťazom sa napokon stala možnosť „Macaulay Macaulay Culkin Culkin“, čím by si teda herec celé svoje meno zdvojil. Ako ale sám tvrdí, s týmto výberom je maximálne spokojný. „Moje nové stredné meno bolo zvolené. Hlasovali ste a víťaz je jasný. V roku 2019 sa mojim novým úradným menom stane: Macaulay Macaulay Culkin Culkin. Znie to pekne (teda ak máte radi moje meno),“ napísal na svoj profil. Tak dámy, čo hovoríte na nové meno slávnej hollywoodskej celebrity?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

maculay culkin

Zdroj: Twitter/MacaulayCulkin | Foto: Twitter, Instagram/MaculayCulkin