Ako sa zdá, Slovensko má svoj prvý letný hit roku 2018! Kým za oknami už ,,zúri“ pravé jesenné počasie, YouTuber Gogo, ktorý je vždy o krok vpred, prináša svojim novým singlom do pochmúrneho októbra trochu slnka. Áno, skutočne čítate správne, najúspešnejšia tvár československého YouTube sa už po druhýkrát rozhodla urobiť rozruch vo svete hudby, a tak sa ,,raper“ Gogo opäť rozhodol vydať nový singel. 

Je tomu len zopár hodín, čo najznámejší YouTuber v našich končinách vydal svoj druhý singel, a veru, za tie zhliadnutia, ktoré nazbieral za necelý deň, by sa nemuseli hanbiť ani spevácke hviezdy svetového formátu. Pár hodín vonku, takmer 300 000 videní, 50 000 lajkov a 2 000 dislajkov. WTF?! Áno, mnohí slovenskí umelci snívajú o podobnom úspechu dlhé roky, no ako sa zdá, šikovný Daniel sa zrejme narodil pod šťastnou hviezdou. Za úspechom skladby ,,Jacuzzi“ zaiste stojí aj krásna speváčka Celeste Buckingham, ktorá naspievala refrény, či Gogova priateľka Lucia- morská panna z vírivky.

,,Prvý HIT leta 2018 je tu! ? Som hrdý, že vám po mesiacoch práce s extrémne talentovanými ľudmi môžem odhaliť #Jacuzzi ?Odkaz je jasný. Nenechajte sa ovplyvniť negativitou okolo vás, vždy keď vás niečo vytočí dajte si Jacuzzi,“ hovorí o svojej novej skladbe samotný Gogo. A čo vy, páči sa vám? :)

Foto/Video: YouTube