Karen Hobbs z anglického mesta Cardiff zahynula 19. januára na zástavu srdca len pár týždňov po tom, čo jej test na ochorenie Covid-19 vyšiel ako pozitívny. Jej sestra Rachel však uvádza, že pred infikovaním koronavírusom bola päťnásobná mamička fit. 

Karen ochorela pred Vianocami a 27. decembra ju museli previesť do nemocnice. Pre blízku rodinu to bol obrovský šok. Podľa slov jej sestry mala mamička pristupovať k opatreniam veľmi zodpovedne – dokonca aj nakupovala online a z domu vychádzala iba v prípade, že sprevádzala svoje mladšie deti do školy. Kde sa čiernovlasá Angličanka ochorením Covid-19 infikovala, netušia ani je najbližší.

O svojom zdravotnom stave 40-ročná tmavovláska informovala priateľov prostredníctvom sociálnych sietí. ,,Včera večer som sa dostala z nemocnice domov, aby som si opäť musela volať sanitku, pretože som nemohla dýchať, takže späť v nemocnici. Dá sa povedať, že Covid má dobre a skutočne kopol do zadku!“ Karen neskôr taktiež opísala, že neznáma žena podľahla vírusu priamo pred jej očami.

,,Uvedená do (indukovanej) kómy, varujúc, že to asi nedám, prosím, modlite sa za mňa všetci, nech sa z toho zobudím a prídem domov k svojim deťom,“ znie posledný mamičkin príspevok z 2. januára, z ktorého doslova naskakujú zimomriavky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Zdroj: Facebook – BBC Wales News, Karen Hobbs