Vinczeovci pravidelne podstupujú testovanie na koronavírus, keďže obaja pracujú v televízii a denne prichádzajú do kontaktu s mnohými ľuďmi. Žiaľ, po deviatich mesiacoch, ako nové ochorenie začalo zúriť na Slovensku, prišiel rad aj na nich, pričom Viktorov priebeh vôbec nie je ľahký. Moderátor sa tak rozhodol ľuďom prihovoriť z postele.

Ešte v prvej polovici víkendu vyzeralo, že je u Vinczeovcov relatívne všetko v poriadku. ,,Adelka je pozitívna, ja po čerstvom PCR teste opäť negatívny – zatiaľ. Nedusíme sa, neležíme v horúčkach, nestratili sme chuť, ani čuch – zatiaľ. Nevieme, odkiaľ sa to k nám dostalo, nevieme, aký bude nasledujúci priebeh,” napísal Viktor na svoj Instagram, zrejme veľmi dobre vediac, prečo používa slovíčko zatiaľ. Covid-19 je totiž nevyspytateľný a situáciu dokáže otožiť z hodiny na hodinu, o čom sa presvedčil aj samotný moderátor.

Na obľúbeného Markizáka prišli prvé príznaky v sobotu večer, kedy ho začali tlačiť pľúca. Deň nato bol už jeho zdravotný stav o dosť horší. ,,V nedeľu teplota rovno vystrelila nad 40 stupňov. Paralen ju stlačí na 38, no o dve hodiny je zakaždým späť. V noci šialená zimnica. Aby som bol schopný zaspať, musel som si ľahnúť v čiapke. Prvá teplota po zobudení – 40,1, už nastupuje aj hrdlo,“ hviezda Televíznych novín opísala svoj aktuálny priebeh, doplňujúc, že si minimálne počas dospelého života takýto stav nepamätá.

,,Vraj choroba starých, obéznych a s inými diagnózami. Dobre teda. Nechcem nikoho strašiť, to vôbec nie, moja manželka má zatiaľ relatívne pohodový priebeh. Ale táto choroba má, očividne, nepredvídateľné prejavy a je jej jedno, aký máme na ňu “názor”,“ odkazuje všetkým ľuďom, ktorí silu koronavírusu ešte stále podceňujú, 29-ročný, donedávna vitálny mladík. Prajeme obom skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze