Kultový seriál Priatelia sa jednoznačne zaradil medzi najsledovanejšie programy v histórii. Existuje len veľmi málo ľudí, ktorých by príbehy šiestich verných kamarátov nechytili za srdce. V posledných epizódach sa radovali najmä priaznivci Rossa a Rachel – tí sa stali rodičmi rozkošnej dcérky Emmy. Drobca si kedysi zahrali malé dvojičky, z ktorých už vyrástli takmer dospelé slečny.

Vzťah najlepších kamarátov Rossa a Rachel si počas všetkých sérií prešiel naozaj turbulentným vývojom. Nechýbali rozchody, opätovné zblíženia, neplánovaná svadba či následný rozvod. Obľúbená televízna dvojica to napokon zaklincovala ohlásením o tehotenstve sebavedomej plavovlásky.

Jennifer Anniston

Úprimnú Rachel si zahrala slávna americká herečka Jennifer Anniston. Práve tá nedávno vyvolala poriadny rozruch, keď sa začalo pošepkávať o jej prvom vytúženom tehotenstve v reálnom živote. V seriáli však porodila svojmu dobrému priateľovi roztomilú princeznú Emmu. Malé bábätko vtedy stvárnili na striedačku blonďaté dvojičky Noelle a Cali Sheldonové.

Dievčatá za tie roky vyrástli a momentálne si užívajú život teenageriek na prahu dospelosti. Sestry Sheldonové by totiž už budúci rok mali dovŕšiť sladkú 18-tku, pričom dnes už možno málokto tuší, že práve tieto dve mladé sympošky si kedysi zahrali jedno z najpopulárnejších seriálových bábätiek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Noelle Cali Sheldon

Foto: Instagram/Noelleandcali, Calisheldon