Petra Vajdová opäť šokuje. Známa herečka skončila na liečení v Čechách po tom, čo opitá sadla za volant motorového vozidla. Problém s alkoholom ju dohnal k strate zábran, čo dokázala aj jej výpoveď z divadla či komplikácie v televízii Markíza.

Ako sme vás nedávno informovali, Petrin zdravotný stav sa stále zlepšuje. Protialkoholické liečenie, ktorého sa pôvodne mala zúčastniť v dĺžke troch mesiacov, však podľa informácií Nového Času nečakane prerušila. Čo sa stalo, že sa rozhodla pre tento radikálny koniec?

Podľa všetkého je za tajným útekom láska, ktorú našla práve na mieste jej záchrany. „Peťa si v ústave našla priateľa. Sú spolu približne mesiac,“ prezradil tajný zdroj z jej blízkeho okolia. „Je od nej starší, momentálne nezamestnaný a rovnako ako ona mal problém s alkoholom.

Zdá sa, že kedysi zničená a smutná hviezda slovenskej scény našla konečne oporu v ťažkých časoch. Otázne je, prečo spolu so svojím údajným novým partnerom opustili brány kliniky? Iritovala ich strata súkromia alebo nezvládli tlak, ktorý spôsobilo vyradenie alkoholu?

Fotografie Petry Vajdovej so svojou novou známosťou nájdete >>>TU<<<

Foto: Twitter l Zdroj: Cas.sk