Kristen Stewart (28) bola vďaka svojej hlavnej úlohe v upírskej ságe Twilight idolom mnohých tínedžeriek, pre ktoré stelesňovala dokonalosť mladej ženy. Časy, kedy herečka ohurovala nežnou ženskosťou, sú však dávno preč – dnes vyzerá skôr ako delikvent z geta!

Všetci si pamätáme tú krásnu brunetku s tajomným pohľadom, ktorá si nás získala ako predstaviteľka Belly v Súmraku. Odvtedy to však s herečkou išlo poriadne z kopca! Na povrch vyplávala jej pravá orientácia – sladkého Roberta Pattinsona vymenila za dievčatá. Tie chalanom aj ľahko preberie, veď ona sama vyzerá mužnejšie ako väčšina z nich.

Na záberoch, ktoré sa podarilo zhotoviť paparazzi fotografom v Los Angels, srší Kristen testosterónom! Účes ako pankáč z 90. rokov, tričko, v ktorom chodí väčšina z nás akurát tak oberať čerešne, a počkať… je to mužské spodné prádlo?! Obrie boxerky vytiahnuté až pod pazuchami výrazne kontrastujú so šortkami veľkosti XXS. Kristen navyše vyzerá ako špinavá bezdomovkyňa, ktorej sa bojíte hodiť aj 50 centov. Je drsný look to, o čo herečke išlo pri tvorení tohto outfitu? Nám je jej katastrofálnej premeny poriadne ľúto a dúfame, že sa Kristen spamätá a ukáže nám tú zvodnú dračicu, ktorou bola kedysi.

Kristen KEDYSI

kristen stewart kristen stewart kristen stewart kristen stewart kristen stewart kristen stewart

Kristen DNES

Pozrite si jej šokujúce FOTKY >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook