Ricky Martin sa svojím rodičom narodil presne pod stromček, 24. decembra tak oslávil už neuveriteľných 47 rokov. Kým ale doposiaľ z krásavca odpadávali asi všetky ženy, dnes je všetkému inak – sladký Portorikánec dal povestnému imidžu zbohom!

Maria, The Cup of Life či Livin ‚La Vida Loca, to boli hity, ktoré na prelome milénia okupovali prvé miesta všetkých hitparád a nemohli chýbať snáď na žiadnej dobrej párty. Ich autor Ricky Martin si nimi získal srdcia žien po celom svete.

Napriek tomu, že dievčatá po nociach snívali o spevákovej sladkej tváričke, on už vtedy vedel, že ani jedna z nich si jeho srdce nezíska. Avšak s pravdou vyšiel von až v roku 2010, kedy priznal, že je homose*uál. To, že je Ricky na chlapov, ale nám ženám ešte nebráni v tom, aby sme sa aspoň kochali jeho dokonalým výzorom, ktorý ani zďaleka nepripomína 50-tnika. I keď ako sa zdá, kochaniu nateraz odzvonilo.

Latinskoamerický fešák dal totiž svojmu povestnému imidžu zbohom a rozhodol sa pre tenké fúziky pripomínajúce tie, ktoré nosili v 80. rokoch herci vo filmoch pre dospelých. S novým lookom sa hudobník objavil už aj na minulotýždňových odovzdávaniach cien Grammy, kde odpálil mega vystúpenie s Camilou Cabello, Youngom Thugom a J Balvinam. Pozrieť si ho môžete — TU — 

Tak čo hovoríte na Rickyho nový look? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: wallpapercave.com, Instagram/ricky_martin, Twitter