Dominika Mirgová prežila ťažký začiatok týždňa, kedy sa nahanbila priznať, že si aj poplakala. Za všetko mohol jej synček Peťko, ktorého prvýkrát vyprevadila do škôlky. Následne sa však blondínka musela vrátiť k pracovným povinnostiam a ako sa ukázalo, naozaj veľmi príjemným. Domča sa totiž spojila so známym spevákom!

Speváčke z Trnavy to šlape ako hodinky nielen v súkromí, ale aj v kariére. Tento týždeň si napríklad strihla spoluprácu so svojim speváckym kolegom, ktorému taktiež k sláve dopomohla súťaž SuperStar. Dominika Mirgová sa totiž objaví v novinke od Jána Bendiga.

Budú aj pikantnosti?

Mamička sa ale na Instagrame pochválila, že Jankovi nebude sekundovať ako speváčka, ale ako hlavná postava jeho klipu, pričom naznačila, že sa môžeme tešiť aj na nejaké tie pikantnosti – ak by neboli, predsa by o nich nehovorila, no nie? 🙂 „Ja tam síce spievať nebudem, no zahrala som si hlavnú úlohu. Či budú pikantné scény, ešte uvidíte, sledujte profil @bendigjan a dozviete sa, kedy klip TANCUJ uzrie svetlo sveta – už teraz sa nemôžem dočkať,“ Dominika napísala k záberu, na ktorom sa nežne túli k českému mladíkovi.

Honza sľubuje tlak

Že sa rozhodne máme na čo tešiť, potvrdil aj samotný spevák. „Takýto veľkolepý klip som zatiaľ ešte nenatočil. Síce si naňho ešte nejakú dobu počkáte, ale môžem vám už teraz povedať, že to bude TLAK,“ sľubuje SuperStarista na svojom profile. Ako sa hovorí – trpezlivosť ruže prináša, takže výsledok Janovej a Dominikinej práce bude rozhodne stáť za to.

Zdroj/Foto: Instagram