Cez víkend sa konalo prestížne odovzdávanie cien Black Girls Rock Awards 2018. Ako už býva zvykom, každá čokoládová kráska chcela vytŕčať z davu a ohúriť čo najviac. Celú šou ale bezpodmienečne ukradla Janet Jackson, ktorá na svojej hlave predviedla nezabudnuteľnú kreáciu.

Janet Jackson momentálne prežíva veľký comeback. Do rádií sa prednedávnom dostala jej nová pecka Made for now, ktorá sa vo svetových hitparádach isto zdrží ešte nejaký ten piatok. Speváčka ale žiarila aj na akcii Black Girls Rock Awards, odkiaľ neodišla naprázdno – Janet sa môže pýšiť titulom „fenomenálnej ženy v hudbe“. Napriek tomu, že speváčka stála na pódiu s prestížnym ocenením, pohľad na ňu bol skôr komický, za čo mohol jej večerný look.

Janet na akciu zvolila nádhernú róbu, ktorá sa niesla vo farbách nočnej oblohy. Magický outfit však doslova zavraždila extravagantným účesom, ktorý u mnohých vyprovokoval neistý úškrn – jej vlasová anténka vyzerala ako chvostík z plcha alebo veveričky. Ak chcela Janet zaujať, podarilo sa jej to – o jej unikátnom účese rozprávajú masy. A čo vy, páči sa vám jej nápaditosť?

janet jackson janet jackson janet jackson

Zdroj|Foto: Instagram