Dušan Pašek a Miriam Kalisová len pred mesiacom ohlásili svoj rozchod, no odvtedy sa dejú priam čudné veci. Teraz Pašek priznáva, že „neznámou“ ženou v jeho náručí je Miriam. Pozrite však, aké má na to vysvetlenie.

Dušan Pašek neprestáva šokovať! Ako inak vysvetliť udalosti posledných dní? Krátko po rozchode totiž dostal od svojej bývalky Mirky krásny obraz, ktorý preňho sama namaľovala. Tam to však zďaleka nekončí. Keď ho načapal čitateľ Plusky pri romantickej prechádzke v objatí s „neznámou“ kráskou, ktorá sa však nápadne podobala práve na Miriam, zapieral.

Po zverejnení informácií však vyšiel s pravdou von a priznal, že slečna sa nielenže podobá na Miriam, ale je to Miriam, s ktorou si vyšiel na večeru do mesta. Ich „randenie“ pritom označil ako výsledok dobrých vzťahov aj po rozchode. Hoci tvrdí, že sú len kamarátmi, fotky v objatí a bozkoch hovoria niečo iné., foto >>> TU <<<. Čitateľ, ktorý dvojicu pristihol, rovnako prezradil, že pôsobili ako zaľúbenci: “Dušan sa s danou slečnou pomaly prechádzal po uličkách Bratislavy. Držal ju okolo pliec a občas ju aj vášnivo pobozkal. Pôsobili ako čerstvo zamilovaní pubertiaci.“ Kde je teda pravda?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram