Keď sa na prelome tisícročia objavil v kine dnes už kultový trhák o bacuľatej tridsiatničke Bridget Jones, ženy z celého sveta vzývali producentov snímky ako bohov. Konečne komédia, ktorá sa zaoberala obyčajnou ženskou s faldíkmi na bruchu, problémami v láske, milujúcou jesť a strápňujúcou sa doslova na každom kroku. Ako skutočné „my“!

Obľúbenú postavu, ktorá sa doposiaľ dočkala troch celovečerných filmov, stvárnila oscarová herečka Renée Zellweger. Dnes 49-ročná blondínka, ktorá kvôli televíznemu spracovaniu priberala ako na bežiacom páse, už rozhodne nepripomína tú sympatickú bacuľku s nezameniteľným humorom.

Hollywoodska hviezda sa evidetne nedokáže zmieriť s pribúdajúcim vekom a starnutie považuje za nezmysel prírody. Aj keď sa čas, žiaľ, zastaviť zatiaľ nedá, Renée sa pokúša všemožnými spôsobmi zachovať si mladistvý vzhľad. Po niekoľkých návštevách plastických chirurgov však ani už len náznakom nepôsobí ako ona sama. Problém spoznať herečku svetových rozmerov nemajú už len režiséri či paparazzi, ale aj samotní fanúšikovia.

Aby sme však neboli nespravodlivé, najnovšie snímky Renée, ktoré obleteli celý svet a vo fanúšikoch nastolili otázku, čo sa to s krásnou herečkou stalo, sú z natáčania filmu Judy, kde stvárňuje nezabudnuteľnú hviezdu Hollywoodu Judy Garland.

Renée Zellweger dnes

Renée v najnovšom filme JUDY

Foto: Twitter