Láska je nevyspytateľná a neriadi sa rozumom. Je plná protikladov a prekvapení. Dokáže obrátiť celý život naruby a aj keď to niekde v podvedomí tušíte, len málokedy je možné sa na to pripraviť. Viete čo sa však stane s mužmi, ktorí podľahnú čaru nezabudnuteľných žien.

Ženy- tie nádherné stvorenia, ktoré pletú mužom hlavy už celé tisícročia. Poznáte však odporúčania, ktorými by sa mali páni riadiť?

Nezamiluj sa do ženy…

Nezamiluj sa do ženy, ktorá číta, ktorá cíti príliš veľa, ktorá píše. Nezamiluj sa do ženy, ktorá je vzdelaná, očarujúca, bláznivá. Nezamiluj sa do ženy, ktorá myslí a ktorá vie ako lietať, do ženy, ktorá si je istá sama sebou.

fdbn

Nezamiluj sa do ženy, ktorá sa smeje alebo plače počas milovania, ktorá vie, ako svoje telo premeniť na dušu a už vôbec sa nezamiluj do ženy, ktorá zbožňuje poéziu (lebo tie sú najnebezpečnejšie zo všetkých). Vyhni sa tej, ktorá dokáže hodiny rozjímať nad maľbou a nedokáže žiť bez hudby.

kjhgfmnbv

Nezamiluj sa do ženy, ktorá sa zaujíma o politiku, ktorá je rebelkou a ktorá cíti nesmiernu hrôzu z nespravodlivosti. Nezamiluj sa do ženy, ktorá nepozerá televíziu a ktorej tvár a telo nie sú jediným dôkazom jej krásy.

Man and woman

Nezamiluj sa do ženy, ktorá je silná, hravá, žiarivá, sarkastická. Nebude sa ti páčiť byť zamilovaný do takejto ženy, pretože či už ostane s tebou alebo nie, či ťa bude milovať alebo nebude, od takej ženy niet návratu.

Martha Rivera Garrido | Foto: Tumblr, Pinterest