Najviac diváckej kritiky sa tento týždeň v relácii Bez servítky sype na Katarínu Petrášovú. Avšak po odvysielaní stredajšej časti neobišla ani jej súperov či dokonca štáb. Postarala sa o to ich nezaujatosť voči maličkému mačiatku.

Počas Katkinho programu sa na záberoch objavilo zúbožené mačiatko, ktoré si po celý čas nikto nevšímal ,,Presne, všetci slepí a hluchí a malinké tam umiera zaživa. Dúfam, že karma každého dobehnne. Pekná hanba, TV JOJ.“ Znie jeden z komentárov pozorných divákov, ktorým neušlo uzimené mláďatko motajúce sa medzi súťažiacimi. Pohľad nnaňho zabolel aj modelku Evu Cifrovú. Kráske bolo zo situácie smutno ešte aj na ďalší deň.

,,Nikto mu nepomohol. Ako ja namiesto programu by som si zobrala mačičku k sebe pod bundu a zohriala ju. A po skončení natáčania by som jej riešila pomoc. Nenechala by som ju… Hrozný pohľad bol na ňu. Ja som si to pozrela niekoľkokrát, tak ma bolelo srdco, že som nedokázala spať,“ priznala Evka, ktorá je známa tým, že miluje zvieratká.

Keďže blondínku zaujímal osud mačiatka, skontaktovala sa s osobou, ktorá bola na natáčaní. Žiaľ, úsmevnej správy sa nedočkala. ,,Zisťovala som, že čo je s tou mačičkou, že sadnem do auta a idem po ňu, nech je to kdekoľvek. Ale, bohužiaľ, mačička asi zomrela, lebo už sa tam neobjavila. Takže asi to nedala. Bola fakt v zlom stave. Úplne mi je z toho zle normálne,“ predýchavala vo videu zarmútená budúca mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Eva Cifrová o mačiatku z Bez servítky

Zdroj/Foto: Instagram/eva_cifrova_official, Joj.sk