Moderátorské duo Adela a Viktor Vinczeovci predstavujú vzor ideálneho manželského páru. Napriek výraznému vekovému rozdielu či množstvu pracovných povinností si dvojica dokáže nájsť priestor aj na rôzne voľnočasové aktivity. Medzi ne sa najnovšie zaradila i divadelná hra s názvom Odchody vlakov – práve táto skúsenosť je však pre Adelu niekedy veľmi náročná.

Známa moderátorka relácie Chart show sa pred pár dňami ocitla vo videu mladej influencerky Martiny Buckovej. Sympatická slečna plavovlásku poriadne vyspovedala a počas rozhovoru sa dozvedela i niekoľko prekvapivých zaujímavostí. Adela totiž v súvislosti s novou divadelnou skúsenosťou otvorene prehovorila o občasných depresívnych stavoch.

adela vinczeova

Manželia Vinczeovci sa minulý rok podujali na originálne spracovanie činohry Odchody vlakov, ktoré zožalo obrovský úspech. Pre veľký záujem publika tak nadaní umelci odštartujú ďalšie turné aj v priebehu tohto roka.

No kým Viktor už s divadlom predošlé skúsenosti mal, pre Adelku išlo o prvotinu. A hoci sa blondínka novej role zhostila bravúrne, niekedy ju počas predstavenia ovládnu negatívne emócie.

adela viktor vincze

„S tým divadlom je to zaujímavé. Nie je to moja profesia, veď sme ochotnícki herci s Viktorom a v každom meste je plus mínus rovnaká reakcia. A potom prídeme do Bratislavy a cítime, akoby to padlo niekam do dusna. A nevieš to vysvetliť, a to je veľmi nepríjemný pocit. Veľmi ťažko sa ti hrá, nevieš sa z toho vyhrabať. Je to úplne iná energia ako napríklad vo Zvolene alebo v Košiciach,“ prekvapila populárna slovenská zabávačka.

„Je to nepríjemné, ale musíš to dohrať. A potom musíš ísť s tou depkou domov. A potom si povedať – OK, aj to je dobré,“ dodáva na záver témy. Napriek chvíľkovým negatívnym zážitkom je však predstavenie Odchody vlakov pre obidvoch zaľúbencov skvelou skúsenosťou, ktorú vraj považujú za jedinečné spestrenie voľného času.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/#Adelavinczeova