Obaja patria medzi relatívne nové a ešte až tak neokukané tváre televíznych obrazoviek, avšak ženské publikum ich registruje viac než dobre. Veľmi rýchlo sa totiž zaradili k tomu najpríťažlivejšiemu, čo slovenská herecká scéna ponúka. Páčili by ste sa ale aj vy im? To môžete práve teraz zistiť!

Juraja Baču môžete poznať hlavne ako mladého poručíka Alberta zo seriálu Panelák či inšpektora Richarda z Komisára Rexa. Mareka Fašianga naopak z rodinného projektu Oteckovia, kde po boku ostrieľanejších kolegov Vlada Kobielského, Filipa Tümu a Braňa Deáka stvárnil jedného z hlavných hrdinov. Čo je ale podstatné, obaja páni sú verejnosťou, a najmä teda ženami, označovaní za najse*y hercov na Slovensku.

Marek Fašiang

Juraj Bača

Pri príležitosti výberu 10 finalistiek Miss leta sa fešáci vyjadrili na tému – čo sa im nepáči na opačnom pohlaví. Ani Marek, ani Juraj vraj neinklinujú k ženám, ktoré sú vulgárne. Okrem toho u Baču by ste veľmi nepochodili s príliš silným make-upom, napichanými perami, umelými mihalnicami či nechtami. U Fašianga zase s kilečkami navyše. „Sám dosť aktívne športujem, tak mám rád dievčatá, ktoré športujú a na ktorých to je aj vidno, že naozaj tá postava…  vidno, že niečo robia,“ konkretizoval obľúbený „tatušo“. Viac si už môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram