Pred piatimi rokmi sa stal najväčšou hviezdou slovenského internetu, ktorá bavila celý národ. Duško Goga bol jednoducho zlatíčko všade rozosievajúce radosť a pozitívnu energiu. Čo je ale smutnejšie, už vyše štyroch rokov o ňom nikto nič nepočul.

Duško Goga sa stal doslova zo dňa na deň hviezdou, pričom jeho hlášku „krič Kamil“ poznal svojho času asi každý. Avšak tak rýchlo, ako sa nečakane na internetovej pôde zjavil, tak rýchlo z nej i zmizol. Dôvodom má byť jeho údajný únos do Holandska.

Konečne prehovorila mama

Po štyroch rokoch, kedy bolo o malom mužíkovi z Batizoviec ticho, vniesol viac svetla do jeho príbehu redaktor TV Markíza Janko Tribula, ktorý spolu s kamerou zavítal k Duškovej rodine. ,,Bola som v Holandsku, vzala som si tlmočníka a išla som na tie miesta, kde býval, a tam susedia vraveli, že štyri mesiace vopred už nebýva. A čo som mala robiť, kde som ho mala hľadať, to je veľké mesto,“ prezradila pani Gogová, ktorá sa za synom vybrala do Amsterdamu.

Duška by sa možno za tú celú dobu vypátrať aj podarilo, no jeho zmiznutie, bohužiaľ, doposiaľ na polícii nikto nenahlásil. „V súčasnosti po tomto mužovi nepátrame, nakoľko nikto nebol nahlásiť jeho nezvestnosť. Príbuzným však odporúčame, ak nevedia, kde je a majú oňho strach, aby prišli na ktorékoľvek policajné oddelenie a nahlásili jeho nezvestnosť,“ odkázal rodine prostredníctvom televízie hovorca krajského riaditeľstva PZ v Prešove Daniel Džobaník.

Dusko Goga

Niekto na ňom zrejme zarába

Rodina má vraj podozrenie, že na Dušanovi niekto zarába, preto oslovila právnika, ten sa však k prípadu vyjadriť odmietol. Odborníčka na trestné právo ale uviedla, že by mohlo ísť o trestné činy – obchodovanie s ľuďmi a únos, pričom 38-ročný muž je podľa nej zrejme zneužívaný. Celú reportáž Janka Tribulu si môžete pozrieť v priloženom videu. Veríme, že Duškov príbeh budeme mať šťastný koniec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube