INZERCIA | Toto poznáme asi každá. Niektorá z nás nemá nikdy dosť topánok, inokedy kabeliek a niektoré milujú nosiť a striedať hodinky podľa aktuálnej nálady. Moc dobre vieme, že skvelý outfit robia super doplnky a hodinky k nim neodmysliteľne patria. Presne také doplnky podčiarknu celkový look a prezradia váš zmysel pre detail.

Značka Cluse myslí na všetky milovníčky fashion. Ako jedna z mála značiek má v ponuke naozaj širokú paletu modelov, farieb a prevedení. Vyberie si snáď každá. Cluse sú univerzálne, minimalistické a štýlovo čisté. Budú sa hodiť ako k elegantným šatám do divadla, tak aj k Leviskám s potlačeným tričkom. Nezáleží na tom, či si na seba vezmete kašmírový sveter alebo športovú mikinu, Cluse doplní každý váš outfit.

Vyskúšajte najobľúbenejšie modely Cluse

Cluse La Roche

Hodinky, po ktorých prahnú všetky instagramerky. Dokonalá kombinácia mramorovaného ciferníku a minimalistického vzhľadu. Vyzerajú na ruke perfektne. Podčiarknete ich skvele jednoduchým outfitom. Rozumie si dokonale v monochromatickom looku aj v kombinácii, čiernej, bielej a sivej. Poslednou novinkou sú La Roche Dalmation s nápaditým vzorom. Toto budú presne tie hodinky, na ktoré sa budú pýtať všetky vaše kamarátky.

Cluse La Bohéme Mesh

Cluse La Bohéme sú symbolom jednoduché krásy. Taká krása nie je prostá či fádna. Naopak sa v nej ukrýva sofistikovanosť a rafinovanosť. Čisté a jasné línie, minimalistický ciferník, bez zdobenia, bez kamienkov, nič čo by rušilo. La Bohéme sú proste univerzálne. Vďaka svojej jednoduchosti s nimi bez väčšej snahy zladíte akýkoľvek outfit. Či už máte náladu na pohodlné džínsy, vyraziť si v športovom alebo na pracovné schôdzky. La Bohéme sa vám úplne prispôsobí. Túto univerzálnosť oceníte.

Cluse La Bohéme

Kultový model značky Cluse, ktorý si obľúbili nielen svetové blogerky. Prečo sa stali tak populárnymi? Pretože v jednoduchosti je krása a La Bohéme sú presne také. Fashion fanynky vedia, že menej je niekedy viac a v tomto prípade to vyšlo na 100%. Vďaka minimalistickému prevedeniu a skutočne širokému výberu farieb si z tejto rady vyberie naozaj každá. Puzdro je k dostaniu v zlatej, zlatoružovej, striebornej aj čiernej a vo veľkosti, ktorá padne všetkým zápästiam.

Tento a ďalší výber modelov značiek Cluse zoženiete pohodlne online na 24time.sk Internetový obchod funguje na českom trhu od roku 2013 a od tej doby sa neustále rozrastá o nové a zaujímavé značky z celého sveta. Vďaka tomu si nielen český, ale teraz aj slovenský zákazníci majú možnosť vybrať zo stoviek modelov na jednom mieste.