Mužov odjakživa fascinovali ženy so zdravými dlhými vlasmi. Predstavovali totiž ideálne adeptky pre materstvo a veci s tým súvisiace. Dalo sa očakávať, že porodia silné potomstvo. V súčasnosti sa situácia síce zmenila a trendy diktujú aj krátke strihy vlasov, pričom ich nositeľky môžu byť absolútne dokonalé pre stabilné partnerstvo, no príťažlivosť dlhovlások nepohasla. Našťastie, dnes už nemusíme čakať nekonečné mesiace, kým nám vlasy narastú. Pokojne môžeme nosiť krátky módny strih a z času na čas sa vybrať do spoločnosti ako nezabudnuteľná kráska s bohatou hrivou. Riešením sú revolučné clip in vlasy, ktoré sa považujú za najrýchlejší a najjednoduchší spôsob predlžovania vlasov. Sme presvedčení, že len čo ich odskúšate, zamilujete si ich.

 

Skvelé riešenie pre zvodnú dámu

S pomocou dlhých vlasov sa dá zvádzať naozaj veľmi úspešne. Pohadzovanie a nenápadné pohrávanie sa s vlasmi dokáže urobiť s mužmi skutočné divy. Ponúka sa nám tiež oveľa viac možností na experimentovanie. Báječné vlny, dievčenské vrkoče, spoločenské účesy či ľahkovážne drdoly. Je Vám pri čítaní týchto riadkov troška smutno, pretože si dlhé vlasy nemôžete dovoliť kvôli ich riedkosti a jemnosti? Žiadne obavy! Klipy na vlasy korunku krásy nielen predĺžia behom okamihu, ale aj nádherne zahustia. Nebojte sa ukázať svoje prednosti v plnej paráde. Pre svojho ideálneho muža môžete byť vďaka praktickým klipom každý deň inou ženou. Aplikácia clip in vlasov, ktoré sú mimochodom 100% ľudské, vysoko kvalitné a prispôsobené európskemu typu vlasov, je mimoriadne jednoduchá.

2016_01_28_Clipin_vlasy_0004 (1)

Ženy s krátkymi vlasmi vysielajú viac varovných signálov

Hoci sa istým typom mužov páčia aj krátkovlásky, pričom ide najmä o to, aby preskočila iskra, prax ukázala, že vysielajú oveľa viac varovných signálov ako dlhovlásky. V mužoch totiž evokujú pocit dominantnosti, ba dokonca znepokojenie, že se* pre ne nie je dôležitý. A pokiaľ by aj bol, páni sa domnievajú, že takéto ženy preberú všetku iniciatívu, čím im pripadajú výrazne maskulínne. Aj cez vlasy vyjadrujú dámy svoju ženskosť, osobnosť, sebavedomie či náladu. Niektorí psychológovia sa domnievajú, že dlhými vlasmi si žena stráži svoj dievčenský vzhľad. Akonáhle sa dá ostrihať, stáva sa z nej vážená dáma. Možno aj preto mali naše staré mamy zaužívané dať sa po sobáši ostrihať. V niektorých rodinách sa to stále dodržiava, no je naozaj veľká škoda, keď sa žena vzdá vlasov, do ktorých sa jej partner zamiloval.

2016_01_28_Clipin_vlasy_0067

Starostlivosť o dlhé vlasy

Aby boli vaše vlasy zdravé, krásne a silné, je nutné sa o ne zodpovedne starať. V prvom rade ich treba dôkladne umývať, pričom si môžete dopriať zakaždým aj jemnú masáž pokožky hlavy. Používajte pri tom iba prsty, nie nechty! Kondicionér aplikujte len na končeky vlasov. Ideálne je, ak necháte vlasy vyschnúť prirodzene. V prípade, že sa rozhodnete použiť fén, naneste na ne prípravok, ktorý ich ochráni pred horúcim vzduchom. Nechajte si pravidelne zostrihať poškodené končeky a zadovážte si tiež kvalitné balzamy, prípadne sa nechajte inšpirovať prírodnými alternatívami. Dlhé vlasy potrebujú z času na čas posilniť zábalom. Ak ich často žehlíte, fénujete, kulmujete a lakujete, po ošetrení budú prahnúť ešte viac. Pri rozčesávaní používajte kefy a hrebene z prírodných štetín, pričom by nemali obsahovať kovové časti. V prípade, že sa rozhodnete predĺžiť svoje vlasy klipmi, je nutné sa o pridané pramene starať rovnako ako o vlastné. Môžete ich farbiť, kulmovať aj žehliť, no nezabudnite ani na umývanie. Povrchová vrstva týchto vlasov je situovaná v jednom smere, čo bráni zamotávaniu. Úprava účesu bude o to jednoduchšia.

2016_01_28_Clipin_vlasy_0042

Akú vlasovú kozmetiku si zvoliť?

Určite existuje viacero schopných možností, ale my si dovolíme odporučiť profesionálnu CHI kozmetiku. V globále patrí medzi najobľúbenejšiu a najpredávanejšiu značku, teší sa teda veľkej obľube. Napríklad produktová rada CHI Argan je navrhnutá tak, aby priniesla vlasom sviežosť, hydratáciu a lesk. Vďaka nej sa zbavíte strapatosti vlasov, ktoré sa budú ľahšie upravovať. Systém CHI Argan Oil ponúka dokonca ochranu pred UV žiarením a pôsobením tepelných pomôcok. Produktová rada CHI Keratin prináša vlasom vlastný proteín (keratín), ktorý ich posilní a vyživí. K dispozícií sú však aj ďalšie CHI prípravky. Stačí si len vyhrať to najlepšie pre vaše vlasy.

2016_01_28_Clipin_vlasy_0072