Aktuálne žne v kinách úspech česká komédia Striedavka, v ktorej si zahrala i naša herečka Kristína Svarinská. V snímke sa Kika vžila do úlohy tehotnej ženy a následne i novopečenej mamičky – uvažuje nad dieťatkom aj v reálnom živote?

V šou Let’s Dance, kde počas jari účinkovala, sa Kristína Svarinská zoznámila s YouTuberom Expl0itedom. Slovo dalo slovo a nový žaľúbený pár bol na svete. Už od začiatku však verejnosť rozoberala jeho vekový rozdiel, čomu známa kráska vôbec nerozumie. Ak by bol totiž starší Explo, nikto by sa podľa nej nad tým nepozastavoval.

svarinska a explo

,,Fascinuje ma, že keď máte partnera o sedem rokov staršieho, nikto to nerieši, zatiaľčo o sedem rokov mladšieho riešia všade. Každý by sa mal starať hlavne sám o seba. Keď má mladšiu partnerku muž, je to v poohode. Stále u nás máme dvojitý meter pre mužov a ženy,“ vyjadrila sa pre super.cz Svarinská tvrdiac, že jej vzťah s influencerom je veľmi pekný a obaja si ho užívajú.

V rozhovore s úspešnou herečkou padla i citlivá otázka, či rozmýšľa nad dieťatkom, nakoľko si vo filmovej novinke Striedavka zahrala s jednodňovým bábätkom. ,,Ja si idem na vlne. Teraz je to práca, neviem, čo bude o pol roka alebo o rok. Také veci sa ťažko plánujú,“ uviedla 32-ročná brunetka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Super.cz | Foto: Instagram/kristina.svarinska