Polarizácia spoločnosti kvôli kauze Dara-Rytmus-Jasmina je priam obdivuhodná. Každý si už vytvoril svoj názor, má svojho favorita a je odhodlaný zničiť druhú stranu. Fanúšikovia Dary sa chopili zbraní a začali ťažiť na Rytmusa s Jasminou. Tí však s nimi robia krátky proces.

To, že si Patrik Vrbovský našiel novú priateľku len tak krátko po tom, čo dostal kopačky od Dary Rolins, je pre mnohých ekvivalentné kacírstvu v stredoveku. Pohoršený dav by ho za takýto bohapustý čin najradšej upálil, no keďže ich delí nepriestrelná internetová bariéra, museli sa spoľahnúť na inú, modernejšiu cestu, ako novopečený pár zlikvidovať.

Na adresu hrdličiek padá samá kritika a nechýbajú ani vulgárne výrazy. Ľudia chcú svoj ostrý názor vidieť zvečnený pod príspevkami rapera a jeho moderátorskej lásky. Rytmus, ktorého gro príspevkov tvoria osvietené reči o tom, ako si má každý žiť svoj vlastný život, nestarať sa do šťastia druhých a nájsť si svoje vlastné, sa s problémom veľmi nebabre. Závistlivých hejterov si proste zablokuje – pretože môže! Nepriestreľnú taktiku poradil aj svojej balkánskej krásavici, ktorá si túto rýchlu a efektívnu cestu k pozitívnemu Instagramu osvojila raz dva.

Čože?! Oni si vymazali moje slová o tom, že sú obaja volovia? Tak toto nie! Rozohnení favorizanti Dary Rolins jej išli hneď všetko požalovať a utvrdiť ju v tom, že bez tohto prvotriedneho „idiota“ jej bude ďaleko lepšie. Je otázne, či má Dara záujem o nekonečné rozdúchavanie plameňov medzi ňou a jej bývalým. To, že je na koni ona, jej potvrdil už aj psychiater, ďalšie odobrenia jej rozhodnutí už zrejme nepotrebuje.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram