Najznámejšia slovenská moderátorka pred rokom a pol zmenila svoje priezvisko z Banášovej na Vinczeovú, keď si vzala za manžela markizáckeho moderátora Viktora. Viktor je však v centre pozornosti aj iných dám, veď napokon ide o fešného mladého muža. Neuveríte ale aká dramatická telenovela kvôli nemu vznikla!

O Adele je veľmi dobré známe, že je multitalentovaná osôbka, ktorá zvláda všetko, na čo siahne. Nedávno sa nám dokonca ukázala v pozícii šachistky, keď si vo svojej relácii Trochu inak rozdala partičku šachu s juniorským majstrom sveta.

Okrem toho je Adelinou parketou aj herectvo, čo nám dokazuje nielen vďaka predstaveniu Odchody vlakov, kde hrá spolu s Viktorom, ale najnovšie i v slovenskej telenovele. Ak vám spojenie Slovensko a telenovela nejde dokopy, verte, že ide a mimoriadne dobre! Môže za to známy komik Fero Joke, ktorý je v tomto smere úplná jednotka.

Fero Joke

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Fero si do svojej najnovšej epizódy internetovej relácie Maja, postrach Markízy privzal práve Adelu Vinczeovú, s ktorou sa v úlohe Maji pobil kvôli Viktorovi. O 50-ročnej upratovačke z Lučenca je totiž známe, že jej srdce prahne za blondínkiným manželom. A ako to dopadlo? Okrem dramatických pohľadov lietali aj facky. Toto skrátka musíte vidieť!

Telenovela s Adelou Vinczeovou

Predchádzajúci diel s Viktorom

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/viktorvincze