Chceli by ste oživiť váš valentínsky večer? Radi by ste vyskúšali tento rok niečo nové, len neviete ako na to? Predstavíme vám niekoľko nápadov, ktoré pomôžu poriadne zohriať atmosféru a prežiť nezabudnuteľný večer na sviatok všetkých zaľúbených.

 

Zvláštny poker

Zahrajte si poker vo dvojici, ale tentokrát trošku inak. Pravidlá, ktorým sa medze nekladú, si má dopredu vymyslieť žena. Odporúčané pomôcky: jahody, šľahačka, čokoládový sirup, šampanské…. V akom poradí to využijete, je len na vás.

Recept ako od doktora

Z internetu si stiahnite prázdny formulár „lekársky predpis“, na ktorom od vás dostane vaša polovička predpísané erotické odporúčania, činnosti. Určite sa mu bude páčiť, keď si potom na základe receptu vyzdvihne svoju sladkú odmenu.

Olejová masáž

Muža môžete očariť aj rozmaznávajúcou masážou. Na posteľ dajte veľkú osušku a prichystajte masážny olej s príjemnou vôňou. Ideálna je polotma v miestnosti, prípadne si zapáľte vonnú sviečku. Aby sa muž rýchlejšie uvoľňoval, pustite aj jemnú hudbu. Okrem saténového županu nemajte na sebe vôbec nič. Jeho telo masírujte erotickými pohybmi, vzrušujúco pomaly. Istotne nebude trvať dlho, kým rozvírite jeho vášeň a potom riadenie prevezme on.

Erotický tanec v zvodnom spodnom prádle

Ak ste to ešte neskúšali, na Valentína je ideálna príležitosť! Ako brilantný nástroj zvádzania si zaobstarajte zvodný čipkovaný setík, vrátane podväzkového pásu s pančuškami. Doplňte ho lodičkami s vysokými podpätkami a vopred si vyberte rytmickú hudbu. Nič nepokazíte ani tým, ak si pred veľkou premiérou aspoň raz, len sami pre seba, pred zrkadlom predvediete plánovaný tanec. Na muža určite zapôsobí, ak pred samotným tancom zviažete jeho ruky, aby sa mohol len pozerať bez dotykov. Úspech je zaručený!

Príjemná večera doma vo dvojici

Navarte jeho obľúbené jedlo. Oblečte si zvodné šaty a upravte sa tak, aby ste aj výzorom zdôrazňovali výnimočnosť večera. Vypnite telefón, televízor, tablet, vyhraďte si tento večer len pre vás dvoch. Zapáľte sviečky, otvorte fľašu kvalitného vína a ostatné už ide ako po masle.

Foto: Flickr | Autor: Aneta