Luxus a krása, ktorú jej bude nejedna z nás poriadne závidieť! Aj tak by sa dal opísať najnovší úlet Dominiky Cibulkovej. Domča totiž odišla spolu so svojím manželom za oddychom do jednej z najprepychovejších destinácií, kde ju čakalo krásne prekvapenie od milovaného muža. 

Dominika a Michal Navara sa stali manželmi v roku 2016. Odvtedy spolu trávia nielen voľný, ale i pracovný čas. Partner svetovej tenistky ju totiž sprevádza na turnajoch po celom svete, kde sa stará o jej komfort a psychickú pohodu. Dvojica sa však nedávno rozhodla opustiť Slovensko čisto zo súkromných dôvodov, pričom ich kroky viedli priamo na Maldivy.

Slnečné územie sprevádza blahobyt, aký môžeme Domči s otvorenými ústami závidieť. Domček na mori s vlastným bazénom je len zlomok toho, čo si môžete pozrieť na fotografiách a videu nižšie. Napriek tomu však na území južne od Indie dostala známa športovkyňa niečo, čo sa peniazmi nedá vyvážiť – romantické gesto od svojej druhej polovičky.

Krásne prostredie sprevádza poriadna dávka romantiky, o ktorú sa postaral samotný Navara. Cibulkovej manžel sa totiž rozhodol vykričať do celého sveta to, ako veľmi svoju jedinú manželku miluje. „Chlapec môže milovať milión dievčat, muž miluje len jedinú na milión spôsobov,“ vyznal sa Michal pod záberom Dominiky na pláži, kde nechýba ani zlatá obrúčka.

Dominika Cibulková si užíva luxus na Maldivách
Cibulková s manželom Michalom Navarom
Dominika Cibulková si užíva luxus na Maldivách

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Záber, ku ktorému Navara pridal nádherné vyznanie

Luxus, ktorý si úživa Dominika po boku svojho manžela

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/Dominika Cibulková, Michal Navara